Karkasinės pirtys | Pirčių statyba

Žinodami, kad šiuolaikinė pirtis vieniems prilygsta poilsiui, kitiems organizmo sveikatinimui, o tretiems galimybei pagal senas tradicijas maudytis, išbandant įvairius pirties ritualus – siūlome modernias medines pirtis, kurias patys pagaminame, pristatome ir sumontuojame Jūsų nurodytoje vietoje. Karkasinės pirtys – puikus sprendimas vertinantiems kokybišką poilsį.

Tik tinkamai, pagal griežčiausius kokybės standartus pastatytoje pirtyje žmogus, įkvėpdamas karšto oro, gali patirti visus jos teikiamus privalumus. Bet jeigu pirties statybos technologija buvo parinkta netinkamai, būnant joje žmogui gali pasireikšti neigiamas šalutinis poveikis ar net sutrikti sveikata. Dėl šios priežasties mūsų komandoje – patyrę, kvalifikuoti ir ilgametę patirtį sukaupę meistrai, užtikrinantys sklandžią ir sėkmingą pirties statybų eigą.

BENDRA INFORMACIJA:

 Pilnai įrengta ir paruošta naudojimui.
 Dušas su prijungtu momentiniu vandens šildytuvu.
 Staliukas su kėdėm.
 Pristatymas į jums patogią vietą.
📋 Pirties plotas ( 15 m2 )
📋 Pirties matmenys (6.00 m X 2.50 m)

Karkasinės pirties gamybos, montavimo ir pilno įrengimo kaina : nuo ~7000 €

APRAŠYMAS:

Šio tipo pirtims nereikalingi pamatai, todėl pirtį galėsite naudoti kur tik jums patogu, kieme, sode, ar netgi ant plaukiojančios platformos ežere. Projektą galima koreguoti pagal individualius užsakovo poreikius.

Karkasinės pirtys – į ką verta atkreipti dėmesį planuojant statybą?

Karkasinės pirtys nėra itin sudėtingi statiniai, tačiau su savo klientais visuomet suderiname esminius statybos parametrus.

Pirties dydis. Tai pirmas dalykas, kurį išsiaiškiname prieš užsiimdami pirties statyba. Vienam žmogui pirtyje turėtų būti skiriama ne mažiau kaip 3 m2 erdvės. Remdamiesi savo patirtimi, klientams patariame pirtį statyti taip, kad jos lubos nebūtų pernelyg žemos. O taupant energiją, langą geriau įrengti vakarų pusėje, apie 70 cm atstumu nuo stogo kraigo, nes tai užtikrins ilgesnį laiką dienos šviesoje ir galimybę patirti daugiau romantiškų akimirkų –  žiūrėdami į saulėlydį galėsite pasinerti į išskirtinę ramybės atmosferą.

Pirčių plotas. Pastarasis numatomas įvertinus kiekvieną pirties sudėtinę dalį, t. y. prieangį, priepirtį ir pačią pirtį – garinimosi / kaitinimosi zoną. Standartiškai priepirtis siekia iki 6 m2, o garinimosi zona – iki 9 m2. Numatydami plotą, vadovaujamės savo patirtimi ir klientams visada pasiūlome tai, kas geriausia – kvadrato formos garinės zonos plotį, žemą staktą ir aukštą slenkstį, nes būtent tai padeda sulaikyti šilumą ir garus. Kitaip tariant – garantuoja tikrą kokybiškos pirties malonumą.

Mediena. Tai pagrindinė ir svarbiausia mūsų naudojama medžiaga pirtims statyti. Viena vertus, medinė pirtis prilygsta senai ir gražiai tradicijai, kurios nevalia nepaisyti, kita vertus – mediena išsiskiria itin vertingomis savybėmis. Karkasinės pirtys iš natūralių medžiagų energetiškai pakrauna ir saugo nuo nepageidaujamo poveikio.

Nors mes kiekvienu atveju individualiai pateikiame savo rekomendacijas ir siūlymus, tačiau galutinis apsisprendimas paliekamas klientui. Tiek pirties matmenis, tiek medienos rūšį pritaikome pagal kliento norus bei pageidavimus.

Kuo pranašios karkasinės pirtys?

Pirčių statyba dažniausiai vykdoma iš spygliuočių medienos, populiariausias pasirinkimas – kedras arba pušis. Kad ir kokios rūšies medieną klientas pasirinktų, mes visada užtikriname, kad ji atitiks visus būtinus reikalavimus – bus išdžiovinta iki 15 proc. drėgmės, puikiai apirbta (be žievės, nelygumų ir kitų matomų defektų ar trūkumų), impregnuota specialiomis priemonėmis, saugančiomis nuo kenkėjų, grybelio, puvinio ir įvairių išorės veiksnių bei atitiks storio standartus, t. y. sieks iki 24 cm. Storio pasirinkimas priklauso nuo medžio rūšies.

Ne veltui karkasinių pirčių statybai dažniausiai naudojame spygliuočių medieną, nes:

  • būtent ji yra mažesnio tankumo medžiaga, kuri gerai išlaiko šilumą patalpoje.
  • ji kylant temperatūrai ir drėgmei išskiria spygliuočių aromatą, kuris pasižymi antibakteriniu poveikiu.
  • tinkamai apdorota ji yra ilgaamžė – atspari korozijai ir puvėsiui.

Tačiau kiekvienos rūšies spygliuotis turi tik jam būdingas savybes, kurios iš jų svarbesnės – vertinti paliekame klientui.

Pirčių statyba ir medienos pasirinkimas

Kedras pirmiausia išsiskiria savo estetine išvaizda, grožiu. Tačiau tam nenusileidžia ir jo esminės ypatybės, t. y. atsparumas aukštai temperatūrai, drėgmės svyravimui, irimui. Kedras skleidžia itin malonų kvapą ir yra vertinamas dėl savo gydomųjų savybių. Tačiau šis pasirinkimas – vienas brangiausių finansų atžvilgiu.

Raudonmedis prilygsta kedro savybėms, tačiau jis ilgainiui pakeičia spalvą, pajuosta. Vis tik finansiškai tai šiek tiek pigesnis pasirinkimas, nei kedras.

Liepa yra itin ilgaamžiška, atspari dažniems temperatūros pokyčiams, drėgmei, tačiau ją gana sudėtinga tinkamai apdirbti, nes ji turi nemažai nelygumų, defektų. Pirtis, pastayta iš liepos, bus gražaus šviesaus atspalvio, tačiau ilgainiui bus linkusi keisti spalvą – tamsėti. Netinkamai apdorojus šios rūšies medieną ji būna menkai atspari drėgmei, turi polinkį brinkti, gali pradėti pūti ir nežymiai pakeisti spalvą.

Alksnis savo savybėmis panašus į liepą, tačiau jo atspalvis – išskirtinis. Tad pirtis, pastatyta iš alksnio, išsiskirs unikalia savo išvaizda.

Eglės ir pušies mediena yra gražaus šviesaus atspalvio. Itin vertinama tai, jog šios rūšies mediena yra labai mažai pralaidi šilumai, ji tvirta, lengva, neleidžianti drėgmei prasiskverbti į pirties vidų, lėtai drėksta ir gana greitai išgarina sukauptą vandenį. Šią medieną paprasta šlifuoti, tačiau reikėtų vengti šakų užuomazgų, nes veikiant karščiui, iš jų gali pradėti skirtis sakai. Eglės ir pušies mediena –  populiariausias sprendimas statant pirtis. 

Pirties vidaus apdailai – suolams, atlošams ir pan. – dažnai yra pasirenkama drebulės mediena, nes ji neišskiria sakų ir atrodo estetiškai. Tačiau pirties vidaus apdailai įrengti yra nemažai ir kitų alternatyvų.

Užsiimdami pirčių statyba nenaudojame medienos, iš kurios teka sakai. Mūsų produktai pagaminti iš švarios, nedeformuotos ir be defektų esančios medienos. Kadangi medis yra natūrali, ekologiška ir „kvėpuojanti“ medžiaga, iš jos pastatytoms pirtims nereikalinga vėdinimo įranga. Be to, dar vienas medinės pirties pranašumas – vienu metu sukuriamas ir interjeras, ir eksterjeras. 

Timberhouse.lt pirčių statyba – tik kokybiškos karkasinės pirtys

Dirbame laikydamiesi kelių svarbiausių principų – kokybės, ekonomiškumo ir greičio. Per gana trumpą laiką (suderintą ir numatytą iš anksto) galime pastatyti jaukias, bet kokio pageidaujamo dizaino ir išskirtinių savybių pirtis.

Atlikdami pirčių statyba naudojame specialias medienos rėmų konstrukcijas (sistemas), kurių pagrindiniai pranašumai yra nesunkiai pajaučiami ir pastebimi tiek mums, tiek mūsų klientui.

  1. Iš anksto specializuotame ceche pagamintų / surinktų pirties konstrukcinių dalių gabenimas yra paprastas ir gana nebrangus.
  2. Statybvietėje užtrunkame trumpiau, nes viską būname pasiruošę ir pasigaminę iš anksto. 
  3. Iš anksto pagamintas pirties konstrukcines dalis greitai ir lengvai sudedame, sumontuojame. Tam nereikia ypatingos darbo jėgos, specialios sunkiosios technikos ar kitos didelės jėgos, nes pirtis pastatoma žmogiškais pajėgumais.
  4. Karkasinės pirties statyba vyksta sklandžiai ir labai greitai – tam užtenka vos vienos ar dviejų savaičių.
  5. Pirties patalpa pasižymi geriausiomis izoliacinėmis savybėmis ir kitais privalumais, kuriuos suteikia pasirinktos rūšies mediena.
  6. Architektūrinis dizainas, eksterjeras, modifikavimas – lankstus ir bet kada įmanomas įgyvendinti.

Mūsų pirties statyba – išties nebrangus ir dėmesio vertas pasirinkimas norintiems turėti savo asmeninę poilsio ir sveikatinimosi erdvę, nes …

produkciją gaminame tik iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų.

profesionaliai parengiame pirties projektą, apskaičiuojame reikalingų medžiagų kiekius, todėl žinodamas tikslų medžiagų poreikį, klientas nepermoka už medžiagas ir iš anksto žino, kokia bus jo pageidaujamos pirties kaina.

kontroliuojame visą pirties statybos proceso eigą, statybas vystome greitai ir atsakingai.

vos atsigabenę pirties konstrukcines dalis ir reikalingus elementus, iškart imamės darbų – statome pirtį ir mūsų klientui nereikia rūpintis sklype paliktų statybinių medžiagų saugumu.

viską sėkmingai atliekame nuo pradžios iki galo – nuo projekto, sutarties sudarymo iki pilno pirties statybos įgyvendinimo. 

Viskas, ką reikia padaryti mūsų klientui – įvertinti savo norus ir finansines galimybes. O mes pagal tai pastatysime aukščiausios kokybės standartus atitinkančią pirtį, kurioje gera ir malonu būti. 

Karkasinės pirtys – mūsų specializacija, tad galite patikėti pirčių statybą profesionalams.

karkasine pirtis kaune klaipedoje
pirties pardavimas reikmenys
pirciu vidaus interjeras